Процес експертного розгляду в міжнародних журналах, що входять до наукометричних баз даних досить довгий та складний, особливо, якщо це стосується Scopus та Web of Science. Часто рецензенти повертають роботи вчених на доопрацювання через невідповідність вимог. Щоб такого не трапилось з Вашою роботою науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував Топ-5 порад, як успішно подолати етап рецензування.

Топ-5 порад, як успішно пройти експертне рецензування

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  1. Що таке процес рецензування?
  2. Як проходить експертний розгляд?
  3. Топ-5 рекомендації щодо підготовки наукової статті, які обов’язково допоможуть пройти рецензування.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» запрошує усіх вчених підписуватися на Youtube-канал, щоб відслідковувати актуальні теми та відео зі сфери наукометрії та науки. Будьте в курсі усіх науково-публікаційних процесів та тенденцій.   

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео про "Vancouver" та "MLA" стилі оформлення наукових джерел, що зустрічаються в Scopus та Web of Science.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також