Які статті журналу "Наука та метрика" найбільше цікавили українських вчених у травні місяці? Ми підготували Топ-7 матеріалів і пропонуємо Вам ознайомитися з ними.     

ТОП-7 статей журналу "Наука та метрика" травня

1. Що таке ORCID, та яке його значення для наукової сфери?

На сьогодні вчені зі всього світу все активніше використовують систему ORCID. Що це таке, та яка від неї користь для діяльності науковця, читайте в матеріалі.

2. Чи потрібен науці маркетинг?

У сфері наукометрії, в класичному розумінні, просування означає підвищення показників професійної діяльності вченого, в тому числі й цитування його наукових досліджень. У такому випадку головною метою маркетингу в науковій діяльності можна вважати розширення читацької аудиторії, вихід на нові канали поширення, отримання індексації в рецензованих базах даних або збільшення їхнього тиражу.

3. З чого почати, якщо Ви вирішили стати рецензентом?

У Вас виникла ідея розвивати свою дослідницьку кар’єру і в сторону наукового рецензування, але Ви не знаєте з чого почати. Компанія Publons пропонує свої поради як потрапити до світу експертного розгляду. Наша редакція трохи розширила рекомендації, щоб надати нашим читачам якомога більше корисної інформації.

4. Що дає доступ до Scopus?

Доступ до контенту бази даних Scopus – це беззаперечний каталізатор продуктивності наукових досліджень. Що він дає науковцям, рецензентам, редакторам видань, викладачам та іншим учасникам науково-публікаційного процесу?

Цикл «Найбільші рейтинги світу»

Світові рейтинги Університетів – це масштабне дослідження, що є джерелом порівняння даних про продуктивність ЗВО за їхніми показниками діяльності у освітній та науковій сфері.

5. Методологія рейтингу "The World University Rankings" та місце України в ньому

6. "QS World University Rankings" – показник діяльності ЗВО світу

7. Чи присутня Україна в Academic Ranking of World Universities?

Запрошуємо науковців активно слідкувати за нашим порталом, щоб завжди бути в курсі усіх новин та подій у сфері наукометрії та науки.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал: 15 українських журналів з імпакт-фактором.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також