Верховна Рада України прийняла Постанову «Про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України у сфері освіти і науки».

Метою прийняття Постанови стало внесення змін у процес присвоєння відзнак Верховної Ради України у сфері освіти та науки. Зокрема, змінено кількість відзнак, правила розподілу премій. Крім цього, регламентується ширше використовувати потенціал молодих науковців та залучати їх до законотворчої діяльності.

Постанова вносить зміни у такі нормативні акти:

  • Постанову Верховної Ради України «Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».
  • Постанову Верховної Ради України «Про призначення у 2016 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених».
  • Постанову Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України молодим ученим».
  • Постанову Верховної Ради України «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук».
  • Постанову Верховної Ради України від 29 січня 2021 року № 1157-IX «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».
  • Постанову Верховної Ради України від 14 липня 2021 року № 1641-IX «Про призначення у 2021 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук».

Нагадаємо, недавно вийшов текст Журнал «Наукові горизонти» включено до Scopus!

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також