Сьогодні українська наука, як і Україна загалом, переживає складні часи. Наша держава гідно дає відсіч воєнному вторгненню РФ.

Видання «Наука та метрика» повертається до роботи!

Українські дослідники зараз займаються не написанням монографій та наукових статей, а захищають Батьківщину зі зброєю в руках, долучаються до волонтерів чи протидіють ворожій пропаганді. Також не варто недооцінювати науково-освітній фронт. Провідні міжнародні наукові організації та заклади освіти рішуче засудили воєнне вторгнення РФ на територію України.

Новий етап української історії твориться на наших очах. Зі сміливістю можна сказати, що нині розпочалась і нова віха вітчизняної науки.

Зважаючи на це, видання «Наука та метрика» вирішило відновити свою роботу та продовжувати інформувати читачів про найважливіше в українській та міжнародній наукометрії.

Слава Україні!

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також