Ви займаєтесь розвитком сфери освіти та психології, досліджуєте актуальні питання і шукаєте видання для публікації своїх напрацювань? 

Тоді зверніть Вашу увагу на рецензований журнал з відкритим доступом - «Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія "Педагогіка та психологія"». 

Він публікує оригінальні дослідницькі та оглядові статті з широкого кола питань у галузях педагогічних і психологічних наук. 

У Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія "Педагогіка та психологія" відкрито набір статей!

  ПОДАТИ СТАТТЮ

Спеціальності 

011 - Науки про освіту;
012 - Дошкільна освіта;
013 - Початкова освіта;
014 - Середня освіта (за предметними спеціальностями);
015 - Професійна освіта (за спеціалізаціями);
016 -  Спеціальна освіта;
053 - Психологія.

Журнал входить до категорії «Б» у Переліку наукових фахових видань України та наукометричні бази: Index Copernicus, Google Scholar, CiteFactor, РІНЦ тощо. 

Вартість публікації становить 750 гривень. Детальніше з умовами публікування, а також вимогами щодо оформлення рукописів можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці журналу.

  ПОДАТИ СТАТТЮ

Запрошуємо до публікації!

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Новини зі сфери наукометрії. Що сталося у лютому в Україні та у світі?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також