Багато вчених визнають пошукову систему Scopus однією з найзручніших та інтуїтивно-зрозумілих серед інших. Хоча потрапивши до її інтерфейсу, науковець може загубитися серед великої кількості інструментів та фільтрів системи.

Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації — Publ.Science»

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував ретельний розбір, як користуватися пошуком Scopus і активно використовувати усі його можливості для своєї наукової діяльності.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації — Publ.Science».

Після перегляду відео Ви дізнаєтесь

  1. З чого розпочати пошук у Scopus?
  2. Як використовувати фільтри, щоб отримати бажаний результат?
  3. Яким чином проводити аналіз пошуку?
  4. Як обрати науковий журнал та провести систематизацію декількох джерел тощо?

На Youtube-каналі науково-навчального центру розміщені важливі відео, які висвітлюють актуальні питання у сфері наукометрії та науки, що будуть цікаві нашим вченим. Приєднуйтесь, щоб слідкувати за всіма змінами, підписавшись на канал.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео про новини березня у сфері наукометрії.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також