До 30 квітня триває прийом документів на отримання іменних стипендій від Верховної Ради для молодих вчених – докторів наук на 2022 рік.

Як отримати іменні Стипендії від Верховної ради на 2022 рік?

ЗВО та наукові установи висувають претендентів на отримання іменних стипендій та подають клопотання до директорату науки та інновацій МОН України.

Згідно Постанови «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук», вченим виплачують щомісячно стипендію у розмірі 5 прожиткових мінімумів. Вік науковця має бути не більше 40 років на період грошової виплати.

Стипендії призначають щороку терміном на 1 рік українським вченим, які збагатили науку визначними здобутками, проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, а також мають змогу виконувати в Україні актуальну наукову (науково-технічну) роботу.

Інформацію взято з сайту МОН

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "ТOP-7 матеріалів про наукометрію у березні від журналу "Наука та метрика"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також