Ми з радістю хочемо повідомити наших читачів про вихід 6-го номеру видання "Наука та метрика" - "Енциклопедія наукометрії. Теорія і практика".

Кожен випуск для команди видання - це особливий час, коли ми вкладаємо максимум сили та енергії для підготовки стратегії, збору матеріалів та формування номеру. 

Міжнародні тенденції вимагають від нас тримати руку на пульсі, швидко реагувати, постійно розвиватися. Щоб підвести риску під нашою трирічною діяльністю і піти далі, ми вирішили зробити 6-й номер енциклопедією наукометрії, присвятити випуск її основам. Ми зверстали основні знання в одному журналі, щоб науковці завжди могли відкрити цей журнал і скористатися інформацією для своїх наукових реалізацій.

Енциклопедія наукометрії. Теорія і практика - 6-й випуск журналу "Наука та метрика"

ЧИТАТИ / ЗАВАНТАЖИТИ ЖУРНАЛ

Розділи журналу

У першому розділі читач знайде інформацію щодо роботи світових баз даних Scopus та Web of Science, щоб остаточно розібратися у структурі сервісів та вільно обирати для себе співпрацю з журналами, що індексуються наукометричними гігантами сучасності.

Другий розділ присвячений компанії «Наукові публікації», яка вже 5 років робить свій внесок у розвиток науково-публікаційної діяльності вчених як в Україні, так і в інших країнах. У цьому номері Ви зможете детально дізнатися, що зробила команда за цей час для розширення впливу української науки та розблокування інформаційного вакууму у науковому просторі.

Не обійшлося без практичних порад та експертних матеріалів для вчених, на які вони зможуть спиратися у своїй діяльності (їх ми оформили у третьому розділі).

Український науковий журнал заслуговує на увагу міжнародного вченого суспільства. Як включити видання в Scopus та Web of Science? Яким має бути сайт видання міжнародного рівня? Хто може допомогти українським редакторам структурувати журнал до відповідних стандартів та отримати індексацію у наукометричних сервісах? Відповіді на ці важливі питання знаходяться на сторінках четвертого розділу.

6-й випуск – це медіана певного етапу нашого шляху та співпраці з нашими читачами. Новий виток – це завжди хвилює, але надихає. У наших планах – відточувати інструменти розповсюдження світової та вітчизняної наукометричної практики, формувати нові вектори підтримки українських вчених та розширювати межі співпраці з науковцями зі всього світу.

ЧИТАТИ / ЗАВАНТАЖИТИ ЖУРНАЛ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Мовний Закон набрав чинності. Як він вплине на сферу науки?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також