Шановні колеги, вчені, партнери, наше видання «Наука та метрика» щиро вітає Вас з Новим роком. Цей рік був сповнений випробувань на рівні сімей, країн, планети. Але ми гідно змогли прожити всі 366 днів, пам’ятаючи про свої цілі та вектор розвитку.

З Новим 2021 роком!

Нехай у новому році поряд з Вами завжди буде йти міцне здоров’я, достаток, а в домівках горітиме вогонь любові та затишку. Бодай Ваша праця приносить Вам задоволення та радість, адже саме з цього починається велика дорога під назвою «Успіх».  

Ми бажаємо, щоб у прийдешньому році сфера науки та наукометрії отримали гідну підтримку та енергійний розквіт. Але потрібно пам’ятати, що багато залежить від нашої активної, цілеспрямованої та достойної позиції.

Зі своє сторони видання «Наука та метрика» буде й надалі надавати Вам інформаційну підтримку на високому рівні. Ми прагнемо, щоб Ви завжди оперативно отримували актуальні новини, корисні поради та аналітику, використовували наш контент для своїх професійних здобувань. 

Журнал продовжує стратегію розширення партнерських відносин із ЗВО, бібліотеками, науковими установами. Наш вектор незмінний, сподіваємось на спільність у поглядах та запрошуємо до співпраці у 2021 році.

Наша редакція цінує та вдячна кожному, хто був з нами у цьому році. Запрошуємо перегорнути сторінку книги життя під номером 2020, щоб увійти у новий етап, який принесе оновлені цілі, дії та здобутки. Ми віримо у яскраве та велике майбутнє української науки і шукаємо однодумців.

З Новим роком!

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "В об'єктиві вчених. ТОП-15 статей порталу "Наука та метрика " у 2020 році".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також