25 листопада завершується термін подачі робіт на конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, виконання яких розпочнеться у 2022 році коштом держбюджету. Конкурс було оголошено 21 жовтня Міністерством освіти та науки України.

Тематика Конкурсу

Тематика Конкурсу спирається на положення Закону України «Про пріоритетні напрямки розвитку науки і техніки» та спрямована на розробку проєктів у сфері:

  • інформаційних та комунікаційних технологій;
  • енергетики та енергоефективності;
  • раціонального природокористування;
  • науки про життя, нових технологій профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
  • нових речовин та матеріалів.

Вимоги до учасників

Участь у конкурсі можуть брати підприємства, установи і організації, де наявні кваліфіковані працівники, обладнання та відповідна матеріально-технічна база для виконання завдань визначеного напряму. Одна й та ж особа може бути науково-технічним керівником лише одного наукового проєкту.

Детальніше про умови конкуру тут.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал « МОН оголосило результати конкурсу на здобуття іменних стипендій для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України - Героїв Небесної Сотні »

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також