Гарною новиною для української наукової спільноти стало включення журналу "Наукові горизонти" до бази даних Scopus. Новину про включення анонсували співробітники Видавничого дому "Наукові журнали" на своєму сайті

У статті зазначено, що команда видавничого дому «Наукові журнали» була абсолютно переконана, що видання такого рівня обов’язково займе своє гідне місце у наукометричному просторі та досягне міжнародного визнання. В планах компанії розвиток наукометричних показників журналу і його активна популяризація в усьому світі.

Журнал «Наукові горизонти» отримав індексацію у базі даних Scopus у серпні 2021 року, але проіндексовані будуть усі статті видання за останній рік. Це окрема гарна новина для авторів, які публікували свої наукові напрацювання у випусках цього року.

Окрім того, команда Видавничого дому «Наукові журнали» зазначила, що  найближчим часом планується включення інших журналів, які на сьогодні є у складі видавництва. Разом очікуємо на гарні новини!

Журнал "Наука та метрика" приєднується до привітань та щиро бажає науково-публікаційних звершень редакційній команді видання та Видавничому дому "Наукові Журнали"!

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також