Сьогодні Уряд прийняв рішення назначити Любомиру Мандзій тимчасово виконуючою обов’язки Міністра освіти і науки України замість нещодавно обраного Юрія Полюховича.

Любомира Мандзій - нова т.в.о. Міністра освіти і науки України

Нова т.в.о. Міністерка зазначила, що у часи пандемії перед МОН стоїть дуже багато важливих задач та нагальних питань. Міністерство має не зволікати, швидко реагувати та вирішувати питання закінчення навчального року, вступної кампанії тощо.

Довідка: Любомира Мандзій народилась у селі Опака (Львівська область). Здобула освіту у Львівському державному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Географія». Має ступінь кандидата політичних наук та звання доцента. Працювала директором Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, була начальником управління Державної служби якості освіти у Львівській області. У 2019 році стала заступницею екс-Міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про головні засади співпраці з журналами Elsevier. 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також