Національний фонд досліджень України надав звіт щодо проведення конкурсів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». Реалізувати проєкти планують протягом 1-3 років. Загальний обсяг фінансування - 142 996 577 грн.

Інфографіки: Національний фонд досліджень України

Додаткове фінансування

Окрім цього, Національний фонд досліджень має можливість профінансувати переможців конкурсів проєктів попередніх років, що проводилися Державним фондом фундаментальних досліджень. Фінансування мало розпочатися у 2018-2019 рр, але через реорганізацію ДФФД, договори не були укладені, а кошти не перераховані. Після виявлення актуальності виконання цих проєктів, переможцям минулих років буде надане фінансування.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Відкритий набір статей до міжнародного фахового журналу «Наукові горизонти».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також