Національний фонд досліджень України надав звіт щодо проведення конкурсів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». Реалізувати проєкти планують протягом 1-3 років. Загальний обсяг фінансування - 142 996 577 грн.

Інфографіки були взяті з сайту Національного фонду досліджень України

Додаткове фінансування

Окрім цього, Національний фонд досліджень має можливість профінансувати переможців конкурсів проєктів попередніх років, що проводилися Державним фондом фундаментальних досліджень. Фінансування мало розпочатися у 2018-2019 рр, але через реорганізацію ДФФД, договори не були укладені, а кошти не перераховані. Після виявлення актуальності виконання цих проєктів, переможцям минулих років буде надане фінансування.

Інформацію для підготовки цього матеріалу було взято з сайту Національного фонду досліджень
 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Відкритий набір статей до міжнародного фахового журналу «Наукові горизонти».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також