Проректори з наукової роботи та директори наукових установ готують звіти для Міністерства освіти і науки України, в яких будуть висвітлені підсумки реалізації наукової роботи закладами вищої освіти та науковими установами, а також наведені порівняльні статистичні дані за останні п’ять років. Документи необхідно подати до 6 квітня 2021 року.  

ЗВО та наукові установи готують звіти для МОН

Яку ще інформацію мають містити документи?

  • Про тематики фундаментальних і прикладних наукових досліджень;
  • Про публікаційну активність науковців;
  • Про підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів;
  • Про місця закладів вищої освіти і наукових установ у рейтингах щодо наукової та науково-технічної діяльності.

Також важливо поінформувати про реалізацію ЗВО та НУ науково-дослідних робіт, що профінансовані з державного бюджету, грантів на наукові дослідження і розробки, які були виконані науковими, науково-педагогічними працівниками, докторантами, аспірантами і студентами.

Після завершення звітування, з ціллю ознайомлення громадськості з результатами роботи ЗВО та наукових установ, на сайті Міністерства будуть розміщені презентаційні матеріали.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Пошук та підтримка рецензентів. Поради Elsevier».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також