Facebook Twitter Telegram E-mail
Підписатися
X

Будьте в курсі всіх новин наукометрії!

Підпишіться на новини та отримайте новий випуск журналу "Наука та метрика" абсолютно безкоштовно

Вітаємо, шановні колеги

Видання «Наука та метрика» запрошує наукові організації, бібліотеки, заклади вищої освіти та підприємства стати нашими партнерами та разом розвивати сферу наукометрії та науки в Україні. Двічі на рік ми випускаємо друкований журнал, щоб інформувати вчене товариство про все, що відбувається у науково-публікаційній галузі.

Ціль проєкту

Формування нового погляду та перспективного бачення розвитку наукометрії, використовуючи досвід як світової практики, так і власних досягнень.

Алгоритм формування матеріалів

Наша редакція систематично готує аналітичні статті, актуальні новини, інтерв'ю з експертами наукової сфери, що входять у склад Атестаційної комісії, приймають участь у створенні нормативних документів для Міністерства Освіти тощо. Ці матеріали ми формуємо у випуски журналу, де компонуємо актуальну та корисну інформацію для наукової спільноти.

Наші партнери

зво

Заклади вищої освіти

наукові установи

Наукові установи

бібліотека

Бібліотеки

Варіанти співпраці

Друковане видання

За попередньою домовленістю надсилаємо безоплатно примірники нового випуску на адресу ЗВО, бібліотеки, наукової установи.

Електронний журнал

За попередньою домовленістю надсилаємо безоплатно примірники нового випуску на електронну пошту організації.

На сьогодні нашим проєктом цікавляться найбільші ЗВО, наукові установи та бібліотеки України, поширюючи наші матеріали у своїх соціальних мережах та офіційних сайтах. Нам дуже приємно, що наше видання викликає резонанс серед наукової спільноти. До нас часто звертаються бібліотеки університетів з проханням надіслати примірники журналу для їхньої колекції, а також на кафедри вишу.

Якщо Вам цікавий наш журнал, і Ви хочете систематично отримувати нові випуски, зв'яжіться з нами з позначкою варіанту співпраці.