Facebook Twitter Telegram E-mail
Підписатися
X

Будьте в курсі всіх новин наукометрії!

Підпишіться на новини та отримайте новий випуск журналу "Наука та метрика" абсолютно безкоштовно

Політика конфіденційності

Кожен читач журналу «Наука та метрика», підписуючись на наше видання, довіряє нам свою особисту інформацію. Редакція з великою повагою відноситься до персональних даних користувачів нашого сервісу. Тому, зі своєї сторони, ми несемо відповідальність за безпеку особистої інформації та створення комфортних умов для користування науковим порталом. Реєструючись один раз, Ви стаєте підписником нашого сайту та починаєте отримувати листи інформаційного характеру.

Збір особистої інформації

«Наука та метрика» обмежується запитом мінімальної кількості інформації. Редакція отримує тільки ті відомості (ПІБ, логін, пароль доступу, електронну пошту, фото з фейсбуку), які суб’єкт добровільно надає в цілях їхнього використання на порталі. Ми отримуємо дані під час заповнення читачем форми на сайті, а також після реєстрації за допомогою Facebook.

Збір інформації про користувача (налаштування браузера підписника, дані геолокації, дата, час, тривалість перебування на сайті) допомагає нам аналізувати поведінку та інтереси читачів, поліпшуючи їхнє перебування на порталі.

Надання доступу до особистої інформації

Обробка особистих даних здійснюється редакцією журналу та зберігається на захищених хмарних сховищах видання. Ми в жодному разі не передаємо особисту інформацію третім особам, лише, якщо цього буде вимагати законодавство чи на прохання самого суб’єкта.

Зміни в поточній політиці конфіденційності

Політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Всі поправки, що вносяться будуть опубліковані на цій сторінці.