Facebook Twitter Telegram E-mail
Підписатися
X

Будьте в курсі всіх новин наукометрії!

Підпишіться на новини та отримайте новий випуск журналу "Наука та метрика" абсолютно безкоштовно

Показані 1-6 із 6 записів.

"Наука та метрика, №6, 2021"

Міжнародні тенденції вимагають від нас тримати руку на пульсі, швидко реагувати, постійно розвиватися. Щоб підвести риску під нашою трирічною діяльністю і піти далі, ми вирішили зробити 6-й номер енциклопедією наукометрії, присвятити випуск її основам. Ми зверстали основні знання в одному журналі, щоб науковці завжди могли відкрити цей журнал і скористатися інформацією для своїх наукових реалізацій

"Наука та метрика, №5, 2020"

На сторінках п'ятого випуску читачі зможуть дізнатися корисну інформацію про особливості покращення показників наукового видання, включення журналу до бази даних Scopus, залучення нових міжнародних досліджень, останні новини та багато іншої актуальної інформації зі сфери наукометрії та науки. Журнал буде корисним українській науковій еліті, редакторам видань, науковим рецензентам, тим, хто цікавиться наукою та активно займається своєю науково-публікаційною діяльністю.

"Наука та метрика, №4, 2020"

У четвертому випуску журналу «Наука та метрика» автори і журналісти видання поділилися своїм напрацьованим досвідом у сфері наукометрії, щоб сформувати практичні поради, які будуть корисні вченим, науковим журналам, вітчизняним ЗВО та іншим нашим читачам. Ви дізнаєтеся, як виданню зробити активні кроки до індексації в Scopus та/чи Web of Science, а вишу потрапити й зміцнити позиції в міжнародних рейтингах, отримати державне фінансування та багато інших практичних рекомендацій для підтримки діяльності українських вчених.

"Наука та метрика, №3, 2020"

У третьому номері журналу «‎Наука та метрика‎» ми зібрали найактуальніші новини, аналітичні огляди авторів, інтерв'ю журналістів нашого видання та корисні статті, що висвітлюють підсумки 2019 року і охоплюють тренди 2020 у сфері наукометрії та науки. Всі матеріали третього випуску об'єднує основна тема – «Портрет вченого у 2020 році». Вона допоможе читачу зрозуміти, які саме зусилля повинен докладати сучасний дослідник для досягнення успіху у своїй діяльності, що його має мотивувати підвищувати особистісні наукометричні показники і розвивати вчену сферу в країні.

"Наука та метрика, №2, 2019"

У другому номері журналу «Наука та метрика» ми говоримо про те, що сьогодні допомагає науковцю публікувати свої роботи та, які ідеї створюють напрямок для розвитку і дій. Чому науковий консалтинг зараз такий популярний, і на що очікувати вченому під час публікації у співавторстві. Дослідник ознайомиться з міжнародними показниками різних наукових рейтингів для кращого орієнтування у наукометричній сфері, дізнається про нововведення зі сторони МОН України у медичній сфері та про атестацію наукових напрямів для фінансування та покращення дослідницької ситуації в країні, а також знайде відповідь на запитання, чому сфера науки та наукометрії все більше переходить у площину інформаційних технологій (IT) та, що потрібно робити, щоб йти в ногу з цими змінами?

"Наука та метрика , №1, 2019"

У першому випуску журналу «Наука та метрика» Ви дізнаєтесь про зміни, які відбулись у правилах захисту PhD та докторів наук, про Порядок проведення атестації наукових робітників, до чого може привести академічна недоброчесність, а також про відкритий доступ до Web of Science та Scopus, який надає унікальні можливості для активізації глибинного наукового пошуку та кращої реалізації дослідницьких проектів. Фахівці редакції надають цілу низку коментарів та корисних порад з приводу того, що представляє з себе сучасна наукометрична сфера, як краще публікувати наукові роботи та досягати нових публікаційних звершень.