Усе починається з ідеї, яка завжди зустрічає на своїй дорозі перепони. Але на те вони й даються, щоб їх долати та розвивати задум в щось масштабне.

Історія успіху наукометричної бази даних Web of Science

Інколи достатньо дій однієї активної людини, яка дасть поштовх розвитку цілої сфери. Такою людиною, беззаперечно, був Юджин Гарфілд – американський вчений, керівник Інституту наукової інформації. Його вважають засновником бібліометрії та наукометрії.

То до чого призвела його активність?

 

Історія Web of Science

На сьогодні Web of Science – це масштабна наукометрична база даних, що індексує передові журнали, які публікують якісні та новітні наукові праці. Платформа є частиною компанії Clarivate, що допомагає втілювати новітні ідеї та рішення, і яка абсолютно не збирається зупинятися на досягнутому.

Ми віримо, що завдяки людській винахідливості можна змінити світ.

Clarivate

Для того, щоб проєкт став успішним, знадобилося багато років, але оглядаючись, розумієш, що сильній та важливій ідеї під силу керувати, навіть, часом.

Нагадаємо, вийшов матеріал "Картографія наукометрії в обличчях".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також