Ми вже писали про те, що Scopus оновив показники CiteScore. Ця подія важлива для кожного учасника науково-публікаційного процесу.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував спеціальний відеовипуск та присвятив його детальному розбору цього оновлення.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії.

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  1. Що таке CiteScore?
  2. Які існують золоті правила дослідження показників у наукометрії?
  3. Детальний розбір показників CiteScore (CiteScore, CiteScore Tracker, процент CiteScore, CiteScore Quartiles, рейтинг CiteScore, кількість посилань, кількість документів, відсоток процитованих).
  4. Як виглядає нова формула розрахунку CiteScore?
  5. Які тепер квартилі та процентилі у журналів? Як перевіряти ці показники?
  6. У чому переваги метрик СiteScore.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» запрошує науковців долучитися до Youtube-каналу, де постійно оновлюється відеоконтент, що стосується розвитку наукометрії та науки у нашій державі та за кордоном.

Будьте першими у курсі всіх подій!

Підписатися на Youtube-канал  

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео "Як перевірити індексацію видання та не потрапити у пастку?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також