Ми вже писали про те, що Scopus оновив показники CiteScore. Ця подія важлива для кожного учасника науково-публікаційного процесу.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував спеціальний відеовипуск та присвятив його детальному розбору цього оновлення.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії.

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  1. Що таке CiteScore?
  2. Які існують золоті правила дослідження показників у наукометрії?
  3. Детальний розбір показників CiteScore (CiteScore, CiteScore Tracker, процент CiteScore, CiteScore Quartiles, рейтинг CiteScore, кількість посилань, кількість документів, відсоток процитованих).
  4. Як виглядає нова формула розрахунку CiteScore?
  5. Які тепер квартилі та процентилі у журналів? Як перевіряти ці показники?
  6. У чому переваги метрик СiteScore.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» запрошує науковців долучитися до Youtube-каналу, де постійно оновлюється відеоконтент, що стосується розвитку наукометрії та науки у нашій державі та за кордоном.

Будьте першими у курсі всіх подій!

Підписатися на Youtube-канал  

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео "Як перевірити індексацію видання та не потрапити у пастку?"

img

Авторка журналу «Наука та метрика». За освітою фінансист; експерт з багаторічним досвідом у сфері наукового консалтингу; спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації»; ведуча науково-інформаційних семінарів та вебінарів у сфері наукометрії; створила свою авторську методологію, по якій проводить індивідуальні консультації, допомагаючи українським вченим реалізовувати їхню публікаційну діяльність; активна учасниця наукових конференцій та форумів; авторка дослідницьких робіт та статей для першого незалежного журналу про наукометрію в Україні «Наука та метрика».

Читайте також