Нещодавно ми писали про виключення наукових журналів з бази даних Scopus. Такі події важливі для світу наукометрії та науки, адже несуть негативні наслідки для багатьох учасників науково-публікаційного процесу. Разом з науково-навчальним центром компанії «Наукові публікації – Publ.Science» ми вирішили підготувати відео, в якому йде мова про те як перевірити індексацію видання, щоб не потрапити в пастку журналів, які не дотримуються публікаційної етики.  

Виключення журналів зі Scopus. Як перевірити індексацію видання?

Ведуча новин: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії

Про що йде мова у відео?

  1. Як не потрапити в пастку видань?
  2. Яким показникам повинні відповідати журнали зі списку Scopus?
  3. Де перевірити виключені видання?
  4. Інструкція для перевірки індексації журналу.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» запрошує вчених підписуватися на Youtube-канал та слідкувати за актуальними та корисними відео зі сфери наукометрії та науки. Окрім цього, Ви можете пропонувати свої теми для нових відео. Давайте разом розвивати сферу наукометрії та науки в нашій державі.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео "Запрошення стати автором журналу "Наука та метрика".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також