З 10 лютого розпочався прийом заявок та інформаційних матеріалів від наукових установ, які планують пройти атестацію у I півріччі поточного року.

Атестація наукових установ. Розпочався прийом документів

Згідно з Методикою оцінювання ефективності наукова установа подає до МОН в електронному та паперовому виглядах такі документи:

  •  заявку на проведення державної атестації;
  • інформаційні матеріали про діяльність наукової установи.

Вся інформація, яку подають наукові організації, має відповідати дійсним показникам.

Відомості про наукову діяльність потрібно ввести до 5 березня 2021 року в Інформаційно-аналітичну систему моніторингу діяльності наукових установ України. Після цього звернутися до адміністратора для підтвердження можливості друку документів. А до 19 березня необхідно подати електронну та паперову версії до МОН.

У цих документах необхідно зазначати

  • показники наукового та фінансового потенціалу закладу;  
  • ефективність досліджень;
  • інноваційність діяльності;
  • міжнародне співробітництво тощо.

Більш детально про перелік документів можна прочитати в офіційному документі, в якому йдеться про проведення державної атестації наукових установ, а також на сайті МОН.

Інформацію взято з сайту МОН

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Україна – Латвія: стипендії для науковців».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також