Згідно з двосторонніми угодами про співробітництво в галузі освіти та науки, укладених між урядом Латвії та України, Латвія пропонує стипендії іноземним студентам, дослідникам та викладачам для навчання, досліджень та участі у літніх школах у вищих навчальних закладах на 2021/2022 навчальний рік. 

Україна – Латвія: стипендії для науковців

Вітчизняні науковці можуть подати заявку на отримання Латвійських державних стипендій для досліджень, що надаються на період до 5 місяців. Стипендія не може надаватися паралельно з іншим фінансуванням.

Конкурс триватиме з 1 лютого до 1 квітня 2021 року. 

Необхідні вимоги

Реєстрація в системі, заповнення анкети та переклад документів англійською чи латиською.

Критерії оцінки

  • План дослідницької роботи.
  • Мотивація дослідницької роботи в Латвії.

Офіційне рішення заявники отримають на електронну пошту у червні 2021 року, а також результати можна буде переглянути у профілі учасника в онлайн-системі для подання заявок.

Більше інформації щодо документів, умов реєстрації, контактних осіб тощо, можна знайти на сайті Державного агентства розвитку освіти, що підпорядковується Міністерству освіти і науки Латвії.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Новий розділ "Фахові журнали" на сайті журналу "Наука та метрика"».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також