Сьогодні весь науковий світ об’єднується в пошуках рішень, які допоможуть подолати інфекцію коронавірусу (COVID-19). Це справжні випробування як для представників вченої спільноти, так і для всього людства.

Звернення головного редактора журналу "Наука та метрика" до читачів

Український Уряд впроваджує важливі заходи: вводить карантин, щоб ліквідувати загрозу тотального розповсюдження інфекції. Зважаючи на це, наша редакція коректує свою роботу, дотримується всіх заходів безпеки, гарантуючи нашим співробітникам безпечну та продуктивну діяльність.

Ми продовжуємо щодня вести культурно-просвітницьку роботу, готувати матеріали та інформувати наших читачів про події, які відбувається у сфері наукометрії та науки.

Я закликаю зберігати спокій та використовувати цю ситуацію з найбільшою користю для кожного з нас. Перебуваючи на карантині, ми пропонуємо всім нашим читачам ще більше зануритися у вивчення сфери наукометрії, читати раніше опубліковані наші статті та слідкувати за новими, оскільки ми готуємо багато нових матеріалів у зв’язку з виходом четвертого випуску.

Притримуючись стратегії та чітких дій, давайте разом шукати найкращі можливості для того, щоб подолати усі труднощі, які виникають на нашому шляху. Адже не випадково китайське слово «криза» складається з двох ієрогліфів: «небезпека» та «можливість».

Дякую кожному читачу за довіру!

З повагою,

головний редактор журналу «Наука та метрика»

Андрій Цурган

 

 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал Web of Science: міфи в українському науковому товаристві.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також