Для наукових установ, які планують пройти державну атестацію у ІІ півріччі 2021 року, відкритий прийом заявок та інформаційних матеріалів.

Державна атестація наукових установ. Прийом заявок відкрито

Відомості про наукову діяльність приймаються до 13 серпня 2021 року. Потрібно внести дані у форматі Word одним файлом в інформаційно-аналітичну систему.

Усі дані, що подає наукова установа, повинні відповідати реальним показникам її наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. Експертна група обов’язково врахує виявлені факти подання недостовірної інформації під час віднесення установи до класифікаційної групи.  

У листі-роз’ясненні від Міністерства освіти і науки можна переглянути детальну інструкцію, як підготувати документи для їхньої подачі.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Редакторська правка наукових текстів: специфіка роботи».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також