Видання «Наука та метрика» підготувало короткий огляд актуальних новин у сфері наукометрії та науки за останні дні. 

Добірка актуальних новин у сфері наукометрії та науки

Нові умови праці спеціалізованих вчених рад під час карантину

У зв’язку з карантинними умовами, Уряд дозволив спеціалізованим вченим радам працювати та проводити засідання в режимі відеозв’язку.

Як зазначив в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, МОН має забезпечити стабільний процес присудження наукових ступенів відповідно до законодавчих документів. Оптимальним варіантом став саме дистанційний спосіб проведення засідань.

Голосування так і буде таємним і здійснюватиметься за допомогою спеціального програмного забезпечення.  

Українсько-французький конкурс науково-дослідних проєктів продовжено

У вчених ще є час подати заявку (до 17 серпня 2020 року) на участь в українсько-французькому конкурсі науково-дослідних проєктів. Раніше ми описували умови участі, з якими Ви можете детально ознайомитися за посиланням.

Україна – Болгарія: нові можливості співпраці

МОН України та Болгарії підписали Протокол про співробітництво та обмін, що передбачає освітні взаємовідносини між державами протягом наступних 4-х років. Один із пунктів Протоколу передбачає обмін викладачами та науковцями для стажування і проведення науково-дослідної роботи.

Новопризначені заступники Міністра освіти і науки України

Уряд ухвалив 2-х заступників міністра освіти та науки України. Ними стали доцент економічного факультету Київського національного університету ім. Шевченка, доктор економічних наук Андрій Вітренко та міжнародний економічний експерт Ігор Гарбарук.

Залишайтесь з нами, щоб оперативно відслідковувати події у сфері.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Видання "Наука та метрика" в Telegram".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також