Динамічне сьогодення пропонує свої правила та нові інструменти, щоб оперативно отримувати важливу інформацію. Наше видання «Наука та метрика» крокує в ногу з тенденціями і запрошує усіх, хто цікавиться наукою та наукометрією, долучитися до нашого Telegram-каналу і вчасно отримувати важливу інформацію зі сфери.

Видання "Наука та метрика" у Telegram

Підписатися на наш канал дуже легко

Потрібно перейти за цим посиланням https://t.me/nim_media та натиснути кнопку «ПІДПИСАТИСЯ».

Все, тепер Ви долучилися до спільноти, яка постійно генерує ідеї для розвитку, мотивації та дій, що направлені на покращення стану дослідницької сфери у нашій державі.

Ви будете отримувати сповіщення про вихід нових матеріалів на нашому інформаційному каналі "Наука та метрика", щоб першими читати статті експертів з наукометрії, Ваших колег, переглядати корисні відео, відслідковувати останні новини та події у сфері науки та наукометрії.

Залишайте свої думки та коментарі на сайті з приводу змін і нововведень, допомагаючи формувати правильний вектор розвитку вітчизняної науки.

До речі, Telegram практичний ще тим, що Ви можете завжди повернутися до публікації і прочитати матеріал у зручний для Вас час. Чекаємо Вас на нашому Telegram – каналі!

Бажаєте слідкувати за останніми новинами? 

ПІДПИСАТИСЯ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Researcher ID та Publons: що потрібно знати вченому під час реєстрації?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також