У науковому світі все більше актуальності набуває таке явище як "Digital Object Identifier" (DOI). Цю "цифрову адресу" все частіше присвоюють науковим матеріалам, які розміщують в Інтернеті, з ціллю їхнього збереження. DOI показує шлях до документу та допомагає легко знаходити тексти.

Якщо у Вас є бажання дізнатися більше про цей стандарт, який вже прийнятий у світі, дивіться нове відео від науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру. 

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  • Що таке Digital Object Identifier та для чого він був створений?
  • З чого він складається.
  • У чому його користь для наукового світу тощо.

Якщо Вас цікавить більше інформації зі сфери наукометрії та науки, заходьте на Youtube-канал науково-навчального центру, де Ви знайдете багато цікавих та корисних підкастів.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео про ISSN. Як отримати та для чого він потрібен?

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також