З 18 березня починається конкурс спільних наукових проєктів українських та латвійських вчених. Організаторами є Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки. Потрібно поспішати, бо заявки приймаються до 18 травня 2020 року. Взяти участь можуть науково-дослідні групи ЗВО та наукових установ України та Латвії.

Наукові напрямки, які будуть розглядати на конкурсі

Енергетика, енергоефективність, екологія, морські дослідження, дослідження забруднення мікропластиком та хімічними речовинами, новітні технології, дослідження в біотехнологіях, біоінженерії, генетиці, нові матеріали, суспільні та гуманітарні науки тощо.

Відбір проєктів буде проходити таким чином

Комісія перевіряє документи на відповідність усім необхідним критеріям та передає заявки на експертизу, яка проходить в Україні та у Латвії. Після цього спільна комісія обох країн розглядає результати та затверджує перелік проєктів, що отримають фінансування

Основні вимоги до наукових проєктів:

  • Наукова відповідність.
  • Новітність та практичний характер досліджень.
  • Проєктний досвід.
  • Здатність втілити цей проєкт.
  • Спільно виконувати дослідження.  
  • Якісна інфраструктура.
  • Присутність у проєкті молодих науковців до 35 років.

Науковців закликають вжити необхідних заходів для захисту прав інтелектуальної власності та науково-технічних цінностей. Фінансування буде виділятися на 1 рік протягом двох років.

Більш детальну інформацію про документи для подачі заявки та способи зв’язку – за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Журнал «Наука та метрика» отримав статус друкованого ЗМІ".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також