Видання «Наука та метрика» отримало офіційне свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації. Тепер у співробітників редакції журналу є ще більше можливостей щодо доступу до інформації та її формування для своїх читачів:

  • Вільне одержання, використання та поширення інформації.
  • Висвітлення на своїх сторінках діяльності органів державної влади та публікування нормативних актів органів влади за умови укладання з ним договору.
  • Акредитація журналістів редакції на важливі заходи органів державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи і організації, що дає право бути присутніми на засіданнях та нарадах.
  • Повідомлення редакції та запрошення журналістів на важливі події, заходи органів державної влади, органів місцевого самоврядування.
  • Зустрічі журналістів ЗМІ з посадовими особами органів державної влади, органів місцевого самоврядування.
  • Співпраця зі спеціалістами, перевірка інформаційних матеріалів.
  • Доступ до статистичних даних, архівних, бібліотечних і музейних фондів тощо.

Наука та метрика – це перший періодичний журнал в Україні, який працює у сфері наукометрії та науки. Ціллю видання є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі, висвітлення вітчизняних і світових тенденцій.

Головними читачами є науковці та викладачі, а також редактори видань, вчені, які виступають рецензентам, студенти та аспіранти. Журнал допомагає науковцю глибше орієнтуватися в усіх процесах, які пов’язані з науково-публікаційними питаннями та формувати стратегію їхньої діяльності.

"Наука та метрика" виходить один раз у квартал, 4 рази на рік у паперовому та електронному вигляді. Кожен науковець може завантажити його на сайті, підписавшись на журнал (підписка безкоштовна) або придбати друкований варіант, завітавши в редакцію.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про новий проєкт щодо присудження наукових ступенів доктора наук та доктора філософії.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також