Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика» запрошує вчених долучитися до конкурсу та опублікувати статті у наступному номері видання.

Конкурс від журналу з фізики продовжено!

Важливо: термін прийому статей продовжено до 15 червня включно.

Редакція журналу відбере 9 найкращих робіт для публікації статті на актуальну тему з орієнтацією на міжнародного читача.

Якщо Ваша стаття проходить рецензування, автор (авторський склад) не тільки не оплачує публікаційний внесок, а й отримує грошову винагороду у розмірі 1000 грн.

Автори, які вирішили взяти участь у конкурсі, повинні відправити свій матеріал на офіційну пошту видання: info@physics.uz.ua з поміткою "Для участі у конкурсі". Якщо Ви відправите статтю без позначки, тоді її будуть розглядати у звичайному режимі, і робота не буде претендувати на грошову компенсацію.

Якщо подана стаття не пройшла конкурсний відбір до цього випуску журналу – публікація цієї статті буде безоплатною для автора у наступному випуску, але без грошової винагороди.

Унікальність статті – не менше 85%.

Більш детально з усіма вимогами до статті Ви можете ознайомитися на сайті видання. У випадку включення журналу до бази даних Scopus, опубліковані роботи в цьому номері будуть проіндексовані наукометричною платформою та отримають світове визнання.

Мова видання: українська, російська, англійська.

Конкурс проходить за підтримки компанії "Наукові публікації".

Редакція журналу "Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Фізика»" буде рада співпраці з українськими науковцями!

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Процес присудження наукових ступенів активовано та вдосконалено. Які результати?".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також