Партнер видання "Наука та метрика " компанія «Наукові публікації» розпочинає співпрацю з Університетом державної фіскальної служби України. 11 лютого в стінах вишу засновник компанії «Наукові публікації» Денис Пилипенко та в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України Антон Монаєнко підписали Меморандум про співпрацю у сфері освіти, науки, наукометрії і наукових досліджень.

Меморандум про співпрацю у сфері наукометрії та наукових досліджень

Фото: прес-служба комапнії "Наукові публікації"

На заході були присутні проректори, науково-педагогічний склад закладу, докторанти, аспіранти та представники компанії «Наукові публікації».

Документ Меморандуму передбачає активну співпрацю та допомогу закладу зі сторони компанії «Наукові публікації» у збільшенні кількості та якості наукових публікацій та їхнього розміщення у Міжнародних наукометричних базах даних.

Цілями підписання Меморандуму є

  • інформаційне та організаційне забезпечення заходів, що проводяться Сторонами;
  • інформаційно-консультаційне співробітництво з питань наукових робіт, статей та їх розміщення у Міжнародних наукометричних базах даних;
  • обмін інформацією про наукові проєкти;
  • спільна організація та проведення наукових семінарів, конференцій та вебінарів;
  • обмін інформацією та науковими документами;
  • організація наукових програм та курсів;
  • створення сайтів, проєктів, наукових центрів тощо.

Як зазначають на сайті компанії, "Меморандум про співпрацю" - це унікальне рішення для сучасних Університетів та наукових установ України, що активно займаються розвитком освіти, науки, сфери наукометрії і наукових досліджень у своєму закладі.

У рамках заходу був проведений семінар «Головні метрики сучасної науки та проблематика самостійної публікації». Єлизавета Батаєва, спікер та спеціаліст науково-навчального центру компанії “Наукові публікації”, розказала про головні наукометричні показники, що використовують міжнародні бази даних Scopus і Web of Science, а також проблеми, що виникають у процесі підготовки самостійної публікації та засоби їх подолання.

Семінар з наукометрії

Фото: прес-служба комапнії "Наукові публікації"

Усі, хто зацікавлений співпрацею, можуть звернутися до спеціалістів компанії, скориставшись контактами на сайті.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Атестація наукових установ. Розпочався прийом документів".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також