Володимир Зеленський вручив нагороди вченим, які стали Лауреатами премії Президента України. Захід пройшов у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Глава держави ознайомився з експозицією Фонду Президентів України, переглянув роботи науковців та вручив їм свідоцтва і нагрудні знаки.

Президент України вручає премію українському вченому

Фото: прес-служба офісу Президента

 

Президент зазначив, що найцініше, що є в України – це люди, їхній талант, розум, креативність і українські вчені тому підтвердження.

Лауреатами премії, яка надається щорічно, стали 40 дослідників, які працюють у сферах енергетики, оборони, сільського господарства, інфраструктури, екології, кібербезпеки та інше.

Володимир Зеленський вручив свідоцтва і нагрудні знаки вченим

Фото: прес-служба офісу Президента

У цьому році було трохи змінено концепцію цього заходу. На вручення були запрошені міністри та представники бізнесу, щоб познайомити їх з новітніми розробками та спонукати до початку процесу співпраці. Таке об’єднання має принести користь та дивіденди нашій державі.

Володимир Зеленський виголосив промову на врученні українським вченим премії Президента

Фото: прес-служба офісу Президента

Володимир Зеленський наголошує, що потрібно докласти максимум зусиль, щоб українські науковці змогли реалізувати свій потенціал в Україні і не від’їжджали за кордон в пошуках підтримки. Державний та приватний сектори мають допомагати вченим впроваджувати їхні ідеї на рідній землі, сприяючи розвитку вітчизняної науки.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал фінансування наукових проєктів вчених.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також