Scimago University Rankings опублікував на своєму сайті рейтинг наукових установ та Університетів світу у 2020 році. На яких місцях розташувалися наукові установи та ЗВО України?

«SСІmago Journal & Country Rank» – це один із найавторитетніших міжнародних рейтингів на сьогодні. Він є загальнодоступним сервісом, який включає журнали та дослідницькі показники, які розробляються на основі даних, що знаходяться в базі даних Scopus, допомагаючи оцінити і проаналізувати діяльність наукових сфер.

Одним з його проєктів є науково-дослідницький ресурс «Scimago Institutions Rankings», який щорічно оцінює діяльність наукових установ та закладів вищої освіти різних країн. Цей рейтинг розпочав своє оцінювання з 2009 року. Воно відбувається за складеним показником, який об’єднує наступні критерії

  • Результат досліджень
  • Результати інновацій
  • Суспільний вплив

Ми вже писали про оновлені результати "QS World University Rankings 2021" та "THE World University Rankings 2021". З їхніми результатами Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Наукова співпраця України та США. Набір проєктів відкрито».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також