Світовий рейтинг THE World University Ranking опублікував таблицю Університетів за 2021 рік. Для того, щоб отримати результати було проаналізовано понад 80 млн цитат, більше ніж в 13 млн наукових публікаціях. 

Більш детально про критерії оцінки цього рейтингу Ви можете прочитати у нашому попередньому матеріалі «Методологія рейтингу "The World University Rankings" та місце України в ньому».

                        Українські ЗВО у Times Higher Education World 2021

У цьому році наші Університети демонструють кращі результати, ніж раніше. Національний університет «Львівська політехніка» та Сумський державний університет вперше посіли місця 501-600. Таких високих результатів у нас ще не було. Лише у 2016 році Київський національний університет ім. Тараса Шевченка посів місце 601-800. В усіх інших роках ми посідали місця 801-1000 або 1001+.

Національний університет «Львівська політехніка» посів місця 501-600 в рейтингу Times Higher Education World

Фото: Національний університет «Львівська політехніка»

Ми вітаємо усі ЗВО, які потрапили до THE World University Ranking та бажаємо їм продовжувати активно підвищувати їхні показники та підніматися вище по сходинках світових рейтингів.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Розвиток інноваційних ідей в Україні".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також