Вчора Верховна Рада України ухвалила проєкт Постанови «Про призначення у цьому році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук». Ці стипендії у розмірі 10510 грн (5 прожиткових мінімумів) одержать 30 дослідників.

Молоді вчені отримують стипендії від Верховної Ради

Вимоги до претендентів

Вітчизняний молодий вчений → має науковий ступінь доктора наук → проводить фундаментальні та/або прикладні дослідження, що важливі для нашої держави → прагне та має змогу здійснювати актуальну науково та науково-технічну діяльність.

 

Як зазначив в.о. Міністра Сергій Шкарлет цього року на конкурс було подано 89 заявок з 20 областей України та Києва (майже 3 претенденти на 1 місце). Він переконаний, що така підтримка дослідників від держави буде допомагати підвищувати престижність наукової праці.

Стипендії виплачуватимуться за рахунок коштів, які передбачені Верховною Радою України, незалежно від виплати посадового окладу, доплат та надбавок.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Кількість українських видань категорії "А" збільшено. Які журнали увійшли до Переліку?»

А Ви підтримуєте таку ініціативу та заохочення вчених зі сторони влади?img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також