Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» продовжує створювати корисні відео про основні наукометричні сервіси, що допомагають просувати наукову діяльність вчених зі всього світу. Минулий відеовипуск був присвячений системі ORCID, сьогоднішнє відео розкриє тему використання Researcher ID та Publons.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії.

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  1. Що таке Researcher ID?
  2. Що дозволяє цей сервіс?
  3. Що робити, якщо у Вас ще немає реєстрації у Web of Science?
  4. Як зареєструватися в Publons і працювати з цим сервісом?
  5. Як присвоїти ідентифікатор автора?

Якщо Ви ще не долучилися до Youtube-каналу компанії «Наукові публікації – Publ.Science», ми запрошуємо змінити цей стан речей та підписатися на канал, щоб завжди бути в курсі усіх важливих подій у сфері наукометрії та науки.

ПІДПИСАТИСЯ

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшло відео «ORCID - детальна інструкція з "експлуатації"».

img

Авторка журналу «Наука та метрика». За освітою фінансист; експерт з багаторічним досвідом у сфері наукового консалтингу; спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації»; ведуча науково-інформаційних семінарів та вебінарів у сфері наукометрії; створила свою авторську методологію, по якій проводить індивідуальні консультації, допомагаючи українським вченим реалізовувати їхню публікаційну діяльність; активна учасниця наукових конференцій та форумів; авторка дослідницьких робіт та статей для першого незалежного журналу про наукометрію в Україні «Наука та метрика».

Читайте також