Компанія «Elsevier» робить усе, щоб підписникам платформи було максимально легко користуватися їхнім сервісом подачі рукописів. У цій статті ми розкажемо про нову взаємодію між Elsevier та ORCID​.

Нова взаємодія між ORCID та Elsevier

ORCID – це некомерційна організація, яка виявляє та пов’язує всіх, хто працює у галузі наукових досліджень та інновацій. ORCID iD може використовуватися для з'єднання всіх видів професійної інформації (афілійованих організацій, грантів, публікацій), а також для обміну інформацією з іншими системами.

Щоб отримати більше інформації, як зареєструватися на ORCID, ми запрошуємо переглянути відео, що присвячене саме цій темі.

ORCID та Elsevier. Що має знати вчений? 

Майже всі журнали Elsevier вже дозволяють авторам реєструватись у системі подання «Editorial Manager» за допомогою їх ORCID iD. Реєстрація через ORCID допомагає запобігати повторній реєстрації, оскільки попереджає Вас про попередню реєстрацію. 

Реєстрація за допомогою ORCID заощаджує час, оскільки інформація – ім’я, адреса електронної пошти, відомості про установу та ключові слова, автоматично завантажуються в Editorial Manager (якщо, звичайно, в обліковому записі ORCID не встановлено значення приватного).

Elsevier зробили крок далі та включили функціонал, який дозволяє користувачам входити в систему подання «Editorial Manager» через ORCID, використовуючи свої облікові дані ORCID замість свого імені користувача та пароля EM. Основною перевагою є те, що після налаштування ORCID iD служить єдиним входом для всіх сайтів EM, на яких Ви зареєстровані, тому більше не потрібно запам’ятовувати декілька паролів.  

Нова функція входу відображається з піктограмою ORCID на сторінці входу до журналу EM:

                              Скріншот, як увійти до EM за допомогою вашого Orcid iD

Коли користувач натискає значок, він відкриває веб-сайт ORCID у новому вікні. Після реєстрації та авторизації автори можуть легко увійти до Editorial Manager, ввівши свої облікові дані ORCID iD. Користувачі все ще можуть використовувати свої облікові дані EM для альтернативного входу.

Усі нові налаштування, що створює компанія «Elsevier», направлені на те, щоб вчений витрачав свій дорогоцінний час лише на те, що йому дійсно необхідно та буде корисно для діяльності.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Журнал «Правові горизонти» оголошує конкурс для вчених".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також