Одним із сервісів, що активно допомагає вченим у науково-публікаційному процесі є ORCID (Open Researcher and Contributor ID). Це реєстр унікальних ідентифікаторів вчених з усього світу, який інтегрований в міжнародні наукометричні бази даних, платформи для електронних журналів, різні системи ідентифікації, зберігання і експортування метаданих про наукову діяльність фахівців.

Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував детальний гайд про створення профілю учасника на цій платформі і його активне використання для своєї дослідницької діяльності.

ORCID - детальна інструкція з "експлуатації"

Ведуча: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії.

Переглянувши відео, Ви дізнаєтесь

  1. Які проблеми вирішує ORCID?
  2. Як створити профіль в цьому сервісі?
  3. Як встановити налаштування приватності?
  4. Що таке вкладка «My ORCID record»?
  5. Яким чином відбувається інтеграція ORCID з ResearcherID та Scopus-Elsevir і багато іншої корисної інформації?  

Долучайтесь до Youtube-каналу науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» та будьте в курсі виходу нових відео, що стосуються розвитку наукометрії та науки у нашій державі та за кордоном.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Аналітичний розбір оновленої формули розрахунку CiteScore».

img

Авторка журналу «Наука та метрика». За освітою фінансист; експерт з багаторічним досвідом у сфері наукового консалтингу; спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації»; ведуча науково-інформаційних семінарів та вебінарів у сфері наукометрії; створила свою авторську методологію, по якій проводить індивідуальні консультації, допомагаючи українським вченим реалізовувати їхню публікаційну діяльність; активна учасниця наукових конференцій та форумів; авторка дослідницьких робіт та статей для першого незалежного журналу про наукометрію в Україні «Наука та метрика».

Читайте також