20 листопада на засіданні Уряду були внесені деякі зміни до Порядку присудження наукових ступенів. Відтепер науковцям не потрібно публікувати оголошення про захист власної дисертації в друкованому виданні, повідомлення буде друкуватись на  сайті МОН. Також будуть зміни щодо дисертаційних робіт – їх більше не потрібно роздруковувати, а необхідно надсилати в електронному вигляді у Міністерство.

​​​​​​​

Ганна Новосад відзначила, що такі зміни важливі і допоможуть полегшити роботу науковців, адже штучні обмеження – обов’язкова публікація  в газеті «Освіта України» –  перешкоджають нормальній дослідницькій діяльності і потребують зайвих грошей, яких й так не додають вченим.

Процес надсилання робіт на електронну пошту має стати прозорим та безкоштовним і повинен зупинити війну з величезною кількістю паперів, які направляють в Міністерство. 

Також на засіданні було прийнято рішення щодо введення нової термінології Порядку. На сьогодні багато й інших нормативних документів ще не оновили і потребують змін.

Нагадаємо, що вчора вийшов матеріал про створення ще 7 центрів колективного користування науковим обладнання.

 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також