Інститут молекулярної біології та генетики НАН України проводить конкурс стартапів із біомолекулярної електроніки. Термін подання заявок: 15 листопада – 20 грудня 2021 року. Конкурс проводиться у рамках проєкту BIONANOSENS, фінансованого Європейським Союзом.

Ілюстрація: BIONANOSENS

Напрями:
• медична діагностика;
• екологічний моніторинг;
•  харчова промисловість.

Конкурс передбачає два тури. На фінальному етапі учасники презентуватимуть власні проєкти на базі Науково-технологічного центру Київського академічного університету 24-25 січня 2022 року.

Фінал планується на кінець лютого 2022 року. Переможці конкурсу матимуть змогу взяти участь у Літній школі з розроблення та впровадження «розумних пристроїв», яка відбудеться у червні 2022 року у Дрездені (Німеччина).

Ознайомитися з деталями конкурсу тут 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Затверджено переможців конкурсу на присудження Премії Верховної Ради України молодим вченим»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також