23 листопада 2021 року на засіданні Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій було затверджено перелік наукових робіт на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік. Дослідження були оцінені об’єднаною конкурсною комісією.

Ілюстрація: Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій

Як повідомляє Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій, перемогу в конкурсі здобули 30 наукових робіт. Всього було подано 118 досліджень, 4 з них відхилено як такі, що не відповідають вимогам. Конкурс у 2020 році склав 3.8 робіт на 1 премію.

Автори досліджень отримають фінансову винагороду у розмірі понад 136 тис.грн.

Премія Верховної Ради молодим вченим присуджується за вагомі наукові здобутки під час проведення фундаментальних та/або прикладних наукових досліджень. Роботи претендентів повинні стосуватися:

  • відкриття раніше невідомих закономірностей, отримання принципово нових наукових результатів, розроблення нових наукових теорій та концепції;
  • розроблення нових засобів, пристроїв, речовин;
  • створення нових об’єктів техніки (засоби, пристрої) та ін.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Завершується термін подачі наукових робіт на конкурс за державним замовленням, реалізація яких розпочнеться у 2022 році»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також