30 листопада 2021 року відбудуться підготовчі лекції у рамках Брокерського заходу «Цифровізація освіти», підготованого до Інформаційного дня Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Ілюстрація: FIT-4-NMP

Напрями лекцій: цифрова індустрія, промисловість, космос

Навчання надає можливість підготовки до Брокерського заходу «Цифровізація освіти», який відбудеться 2–3 грудня. Організація цієї наукової події відбувається у рамках проєкту FIT-4-NMP програми «Горизонт 2020».

Науковці матимуть змогу:

  • представити результати дослідження у галузі технологій та ноу-хау;
  • обговорити наукові доробки на міжнародному рівні;
  • створити консорціум для подання заявок на конкурси програми «Горизонт Європа» за напрямом «Цифровізація та промисловість».

 

Пройти курс підготовчих лекцій можна безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відкрита до 28 листопада 2021 року.

Додаткова інформація тут.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Оголошено конкурс стартапів із біомолекулярної електроніки від Інституту молекулярної біології й генетики НАН України»

 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також