Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації» підготував нове інформаційне відео, де освітив тему публікації статей у журналах відкритого доступу. Якщо Ви ще не знаєте, яке значення має "Open Access" для світових досліджень, запрошуємо переглянути відео.

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  1. Що таке журнали відкритого доступу (Open Access)?
  2. Причини появи "Open Access" та ключові етапи розвитку.
  3. Скільки журналів відкритого доступу на цей момент індексується у Scopus?
  4. Що означає для вчених публікація в "Open Access"?
  5. У чому відмінність між публікацією у звичайному журналі та журналі відкритого доступу?
  6. Як обрати видання відкритого типу для публікації?

Ведуча: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії.  

Youtube-канал компанії «Наукові публікації» – це місце, де зосереджена важлива та корисна інформація з наукометрії та науки. Ми запрошуємо Вас долучитися до каналу, щоб завжди бути в курсі усіх важливих подій у сфері.

ПІДПИСАТИСЯ

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Європейський вектор української науки. МОН підписало Боннську заяву щодо свободи наукових досліджень".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також