4 травня розпочинається цикл вебінарів з наукометрії для українських вчених «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science». Організатором онлайн-зустрічей є науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science». Реєстрація відкрита, тому поспішайте забронювати собі місце слухача.

Основи наукометрії  у новому циклі вебінарів. Реєстрація відкрита

Головна ціль онлайн-зустрічей полягає в тому, щоб освітити основні чинники, які впливають на публікаційну діяльність вчених у міжнародних виданнях, що входять в бази даних Scopus та Web of Science. А також розібрати головні проблеми, з якими стикається українська вчена спільнота під час підготовки наукових статей.

Теми, які будуть розкриті на вебінарах

4.05 – Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?

5.05 – Головні метрики сучасної науки.

6.05 – Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації.

7.05 – Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації.

8.05 – Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Спікер: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації –  Publ.Science».

Спікер: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації –  Publ.Science».

Багато вчених, які пройшли цикл, залишилися задоволеними від програми вебінарів та надіслали свої позитивні відгуки:

Відверто, сподобалися Ваші матеріали, хочу їх використати, з Вашого дозволу, у своїй роботі. Зараз пишу проєкт освітньо-наукової програми (3 рівень вищої освіти) і побачив хорошу нагоду до застосування Ваших матеріалів.

Ще раз щиро дякую за весь цикл вебінарів, Єлизавето! Буду з Вами і надалі! Брала участь у всіх вебінарах – як можна отримати сертифікат?

Шановна пані Єлизавето, дякуємо за сертифікат!!! Тепер я зможу робити грамотні й детальні підказки своїм науковим учням і колегам.

Маємо намір разом із дружиною й надалі "відвідувати" ваші цікаві вебінари. Дякуємо вам і вашій компанії за таку подвижницьку просвітительську роботу, яка необхідна сьогодні українським вченим. 

Добрий день! Дякую за змістовні вебінари. Сертифікат отримав. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з вами.

Дякую!!! Із задоволенням прослухаю Ваші нові онлайн-лекції!

Науково-навчальний центр запрошує науковців слідкувати за платформою вебінарів, де постійно відбувається оновлення розкладу.

Участь у циклі вебінарів безоплатна, але потрібно зареєструватися. 

Лекції будуть проходити щодня з 4 по 8 травня о 20.00. Всі учасники, які відвідують 4 або 5 вебінарів отримають сертифікат.

 

Якщо у Вас з‘являться питання, стосовно деталей проведення вебінарів, Ви можете зв’язатися з Єлизаветою Батаєвою: l.batayeva-ua@publ.science

Нагадаємо, нещодавно вийшло інтерв'ю "Комплексний підхід та стратегія – шлях успішного ЗВО".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також