4 травня розпочинається цикл вебінарів з наукометрії для українських вчених «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science». Організатором онлайн-зустрічей є науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science». Реєстрація відкрита, тому поспішайте забронювати собі місце слухача.
Головна ціль онлайн-зустрічей полягає в тому, щоб освітити основні чинники, які впливають на публікаційну діяльність вчених у міжнародних виданнях, що входять в бази даних Scopus та Web of Science. А також розібрати головні проблеми, з якими стикається українська вчена спільнота під час підготовки наукових статей.
Теми, які будуть розкриті на вебінарах
4.05 – Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?
5.05 – Головні метрики сучасної науки.
6.05 – Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації.
7.05 – Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації.
8.05 – Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?
Спікер: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».
Багато вчених, які пройшли цикл, залишилися задоволеними від програми вебінарів та надіслали свої позитивні відгуки:
Відверто, сподобалися Ваші матеріали, хочу їх використати, з Вашого дозволу, у своїй роботі. Зараз пишу проєкт освітньо-наукової програми (3 рівень вищої освіти) і побачив хорошу нагоду до застосування Ваших матеріалів.
Ще раз щиро дякую за весь цикл вебінарів, Єлизавето! Буду з Вами і надалі! Брала участь у всіх вебінарах – як можна отримати сертифікат?
Шановна пані Єлизавето, дякуємо за сертифікат!!! Тепер я зможу робити грамотні й детальні підказки своїм науковим учням і колегам.
Маємо намір разом із дружиною й надалі "відвідувати" ваші цікаві вебінари. Дякуємо вам і вашій компанії за таку подвижницьку просвітительську роботу, яка необхідна сьогодні українським вченим.
Добрий день! Дякую за змістовні вебінари. Сертифікат отримав. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з вами.
Дякую!!! Із задоволенням прослухаю Ваші нові онлайн-лекції!
Науково-навчальний центр запрошує науковців слідкувати за платформою вебінарів, де постійно відбувається оновлення розкладу.
Участь у циклі вебінарів безоплатна, але потрібно зареєструватися.Лекції будуть проходити щодня з 4 по 8 травня о 20.00. Всі учасники, які відвідують 4 або 5 вебінарів отримають сертифікат. |
Якщо у Вас з‘являться питання, стосовно деталей проведення вебінарів, Ви можете зв’язатися з Єлизаветою Батаєвою: l.batayeva-ua@publ.science
Нагадаємо, нещодавно вийшло інтерв'ю "Комплексний підхід та стратегія – шлях успішного ЗВО".