База даних Scopus постійно шукає та вдосконалює наукометричні інструменти для покращення своєї роботи. Сьогодні ми поговоримо про найвідоміші показники, що активно використовує платформа – SJR, SNIP, CiteScore. Окрім них є й інші, які менш поширені, але також відіграють важливу роль в оцінці наукових робіт та журналів. Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував корисне відео, в якому дослідив їхні головні функції та значення. Приємного перегляду.

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації — Publ.Science».

Основні метрики бази даних Scopus

З відео Ви дізнаєтесь про такі метрики

  • CiteScore.
  • Field-Weighted Citation Impact.
  • SNIP (Source-normalized impact per paper).
  • SJR (SCImago Journal Rank).
  • Альтметрикс.

 

Приєднуйтесь до Youtube-каналу компанії та переглядайте першими корисні відео про сферу наукометрії та науково-публікаційні процеси в Україні та світі. А також ставайте активними учасниками творення наступних відео –  залишайте свої коментарі та побажання стосовно тем, які Вас цікавлять.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science»:

Єлизавета Батаєва – l.batayeva-ua@publ.science

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов 4-й випуск журналу «Наука та метрика».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також