Нещодавно відбулась третя церемонія нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award», яка вручається найвпливовішим науковцям, ВНЗ та науковим закладам за їхні досягнення в науковій сфері.

Вперше подія такого масштабу була проведена в 2016 році, друга церемонія відбулась у 2018 році. «Web of Science Award Ukraine» нагороджує кращих вчених за даними, які надає одна з найбільших наукометричних баз даних Web of Science. Премію вручила міжнародна видавнича медіакомпанія «Clarivate Analytics», яка і є власником платформи WoS, за сприянням МОН, МОЗ та НАН України.

                        нагородження «Лідер науки України 2019. Web of Science Award»​​​​​​​

                                                                                                                              Фото - прес-центр НАН України

Переможцями премії «Web of Science Awards 2019» стали 4 українські вчені, 15 ЗВО та наукові організації. Їх відзначили за вагомий внесок у розвиток науки в різних категоріях: вчені з найбільшою кількістю цитування, найкращий рецензент, лідер з наукового впливу в різних галузях (клінічна медицина, фізика, інженерія та технології, хімія, математика, фармакологія та токсикологія, наука про рослини та тварин тощо), лідер з кількості цитованих документів, лідер міжнародної співпраці та інші. Більш детально з усіма переможцями можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, кілька днів тому вийшов матеріал про постдокторантуру в українських ВНЗ та наукових закладах.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також