У світ вийшов 3-й випуск першого журналу в Україні про наукометрію «Наука та метрика». Головною темою цього номеру є "Портрет вченого у 2020 році". Ми сформували головні напрями, які допоможуть науковцю впевнено крокувати назустріч успіхам у своїй науковій діяльності.

Випуск 3-го журналу з наукометрії "Наука та метрика"​​​​​​​​​​​​​​

 

Читати випуск 

​​​​​​​

У випуску наша команда підвела підсумки минулого року та, виходячи з сучасної ситуації, сформувала трендові позицій наукометрії в Україні у 2020 році.

Як отримати грант для свого проєкту та обрати найкраще видання для публікації? Що змотивує вченого підвищувати особистісні наукометричні показники, а сучасні ЗВО займати вищі сходинки у міжнародних рейтингах? Відповіді на ці питання і, навіть, більше вчений знайде на сторінках нового випуску.

Окрім цього, ми додали нові та постійні авторські рубрики: «Очима редактора» та «Наука сьогодні», які допоможуть ще глибше розкрити актуальні питання з позиції наших експертів.

Кожен вчений може стати підписчиком видання, зареєструвавшись на сайті журналу або скачати його на безоплатній основі. Два попередні випуски також знаходяться у вільному доступі.

Редакція журналу «Наука та метрика» відкрита до співпраці. Ми запрошуємо представників вченої еліти долучатися до формування потужного інформаційного ресурсу, який буде направлений на допомогу науковцям та розвиток сфери української наукометрії і науки в нашій державі та за її межами. Нам важливі Ваші думки, досвід та пропозиції.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про оновлену версію Переліку фахових видань України.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також