Внесення редакційних правок у науковий текст – вагомий етап публікаційного процесу. Часто автори негативно сприймають виправлення у власній статті, однак потрібно пам’ятати, що робота редактора завжди направлена на поліпшення наукового матеріалу.

Варто підкреслити, що не завжди пропозиції редактора потрібно беззаперечно схвалювати. На додаток, фахівці часто йдуть на зустріч автору у разі відхилення правки, за умови наведення переконливих аргументів.

Для того, щоби краще зрозуміти специфіку роботи наукового редактора, науково-навчальний центр підготував нове тематичне відео.

Після його перегляду Ви дізнаєтесь про:

  • основні помилки в оформленні наукових робіт.
  • різновиди редагування дослідницького матеріалу.
  • особливості кожного з рівнів організації наукового тексту.

Ведуча: Катерина Сосєдко, науковий редактор Видавничого дому «Наукові журнали».

Науково-навчальний центр постійно розміщує нові відео про науку та наукометрію в Україні та світі на своєму YouTube-каналі. Долучайтеся!

Контакти для зв’язку

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал: «Як здобути ступінь PhD в Україні? Аналіз основних нововведень (+ інфографіка)» 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також