З 1 січня до 31 березня 2022 року видавнича компанія Springer Nature відкрила доступ до добірки «Research Highlights 2021».

«Research Highlights 2021». Компанія Springer Nature відкрила тимчасовий доступ до добірки найбільш вагомих досліджень минулого року

У цей період можна у вільному доступі ознайомитися з добіркою найбільш вагомих наукових напрацювань минулого року з-понад 60 дослідницьких напрямів. Зокрема, у вільному доступі напрацювання з таких галузей:

  • Біомедичні науки, науки про життя, харчові науки.
  • Клінічна медицина.
  • Гуманітарні, соціальні науки, бізнес та економіка.
  • Математика та інформатика.
  • Фізичні науки, технології та інженерія.

Минулого року в дослідницькій спільноті відбулося багато важливих подій, які мали значний вплив на такі напрями, як, наприклад, клінічна медицина та імунологія, зміна клімату, політика та технологічні інновації. Springer Nature продовжує популяризувати відкриття та актуалізувати важливі питання, публікуючи відповідні дослідження. Починаючи 2022 рік, погляньте назад і поміркуйте над добіркою дивовижних робіт з-понад 60 дослідницьких дисциплін? - повідомляють у Springer Nature 

Доступ до Springer Nature

Springer Nature — видавнича компанія, що спеціалізується на академічній літературі та набуває все більшої популярності в науковому просторі України. Особливістю компанії є те, що вона активно пропагує відкритість досліджень та є одним із лідерів у наданні відкритого доступу.

Для українських наукових установ доступ до Springer можливий за умови реєстрації IP.

Частина матеріалів Springer Nature міститься у відкритому доступі, однак можливий варіант платного завантаження чи перегляду. Для добірки «Research Highlights 2021» вільний доступ передбачено для платних матеріалів до 31 березня 2022 року. Безкоштовні матеріали завжди можна завантажити у вільному доступі.

Платформи Springer Nature

Добірка наукових «проривів 2021» містить наукові дослідження, що опубліковані на таких платформах:

  • BMC — компанія, що налічує орієнтовно 300 наукових журналів та з 1999 року впроваджує політику відкритого доступу. До найбільш популярних журналів відносять: BMC Biology, BMC Medicine, Genome Biology і Genome Medicine, академічні журнали, такі як Journal of Hematology & Oncology, Malaria Journal and Microbiome.
  • nature.com спеціалізується на передових досягненнях науки, техніки та медицини й публікує інформацію про них завдяки престижним виданням, наприклад, Nature Research.
  • Palgrave Macmillanвидавець книг і журналів світового рівня з-понад 175-річним досвідом роботи в гуманітарних та соціальних науках.
  • Springer — налічує понад 2,9 тис. журналів і 300 тис. книг, а також одну з найпотужніших колекцій та архівів електронних книг STM та HSS. Ресурс надає широкий асортимент журналів і книг із гібридним та відкритим доступом під назвою SpringerOpen.

З добіркою Springer Nature «Research Highlights 2021» можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Редакторська правка наукової статті. В чому її особливості?»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також