Цитування є сильним інструментом у професійній діяльності вченого. Воно впливає на його рейтинг, кар'єрні досягнення і показники наукової організації, де він працює. Але що можна сказати про таке явище як самоцитування? Коли його використовують, чи підтримує наукове співтовариство такий вид посилань, а також чим самоцитування відрізняється від самоплагіату? Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації» підготував нове відео з приводу цієї теми.

Після перегляду Ви дізнаєтесь

  • Що таке самоцитування, та чому вчені зловживають ним?
  • Іноді в наукових статтях відбувається підміна самоцитування самоплагіатом. У чому ж їхня різниця?
  • Що необхідно знати кожному вченому під час використання самоцитування у своїй статті?
  • Який має бути допустимий відсоток самоцитування тощо?

Ведуча: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії.  

Youtube-канал компанії «Наукові публікації» – це місце, де зосереджена важлива та корисна інформація з наукометрії та науки. Ми запрошуємо Вас долучитися до каналу, щоб завжди бути в курсі усіх важливих подій у сфері.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science» Єлизавета Батаєва: l.batayeva@publ.science.

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Премії Верховної Ради України для молодих вчених».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також